Odkryj niezwykłe saszetki Mighty Leaf!

Saszetki herbaciane bardzo ułatwiają życie, niestety zazwyczaj spotyka się w nich herbatę nie najwyższych lotów - ekspresową.

W Mighty Leaf jest tylko jedna jakość herbaty: liściasta. Nie różni się ona między herbatą sypaną a tą, która znajduje się w saszetkach. W woreczkach zamyka się zatem największe możliwe kawałki liści, owoców, ziół i przypraw. Można wygodnie zaparzyć herbatę najwyższej jakości.

Saszetki Mighty Leaf są w całości biodegradowalne i można je kompostować.


Nie tylko zawartość saszetek jest smakowita i elegancka – proszę również spojrzeć na same saszetki! Ich wygląd robi wrażenie na każdym estecie: delikatna, jedwabista, ręcznie zszywana tkanina, dość przejrzysta, by móc dostrzec strukturę i piękne kolory zamkniętych w środku składników.

Te oryginalne saszetki są oczywiście pakowane hermetycznie, dzięki czemu ich smak pozostaje niezmieniony przez całą drogę, aż do Twojej filiżanki!


1 saszetka starcza na spory dzbanek herbaty (360-380 ml). Zielone herbaty można zaparzać nawet kilka razy. Pamiętaj, by zachować odpowiednią temperaturę i czas zaparzania (znajdziesz je na naszych stronach i na etykietkach).

Mighty Leaf Tea to wyjątkowej jakości liście herbat spowite duchem starożytności i pełne nowoczesnej energii!